ZOGA FACE INTEGRATION

Zoga Face Integration - Warszawa

Po ukończeniu 25 roku życia skóra kobiety produkuje coraz mniej kolagenu, odpowiadającego za jej właściwe napięcie. Jest to również czas, w którym pojawiają się pierwsze zmarszczki. Mięśnie twarzy z czasem wiotczeją, przez co skóra więdnie, wysusza się i robi nierówna. Jeśli mięśnie twarzy są odpowiednio i przede wszystkim systematycznie stymulowane, pełniej wypełniają twarz i napinają skórę.

Aby opóźnić efekty starzenia się skóry można oczywiście skorzystać z medycyny estetycznej, która w dzisiejszych czasach jest bardzo powszechna i tak naprawdę wypiera technikę masażu. Ale nie każda kobieta chce poddać się inwazyjnym zabiegom kosmetycznym, dlatego z pomocą przychodzi tutaj masaż Zoga Face Integration. Masaż twarzy Zoga Face Integration jest najlepszą, nieinwazyjną metodą stymulacji mięśni twarzy, zapewniającą dobre samopoczucie i promienny wygląd. Masaż stanowi czynność pielęgnacyjną, korzystnie wpływającą na wygląd skóry, która zyskuje ładniejszy kolor. Wykonywany regularnie i w prawidłowy sposób masaż twarzy już po kilku tygodniach sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i spłycają się drobne zmarszczki mimiczne. Nieinwazyjny masaż twarzy daje natychmiastowy efekt wygładzenia, rozświetlenia i ujędrnienia, a regularna seria odmłodzi twarz na dłużej.

zabieg kosmetyczny Zogaefekty zabiegu kosmetycznego na twarz

Masaż Zoga Face Integration charakteryzuje się dużym bodźcem i spektakularnym efektem odmładzających oraz liftingującym i terapeutycznym. Jest to nowość na Polskim rynku i świetny zabieg dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy i ciała przy pomocy technik manipulacji mięśni, które oddziałują na tkanki klienta w celu normalizacji napięcia mięśniowo- powięziowego obszaru dekoltu , szyi , Czepca i mięśni mimicznych. Poprawia przepływ limfy i krążenia tkankowego , a w finale odmładza i liftinguje twarz.

Masaż powięziowy twarzy i dekoltu Zoga Face Integration jest stosowany aby zmniejszyć napięciowe bóle głowy, migrenowe, zmarszczki mimiczne oraz ujędrnić tkanki. Wszystko to uzyskujemy dzięki metodzie manipulacji mięśniami mimicznymi i strukturami mięśniowo - powięziowymi , innowacyjnemu wykorzystaniu ruchu tkanek i funkcjonalnego przywracania ślizgu tkanek oraz równoważenia napięciowego systemu tensegracyjnego.

Zalety masażu twarzy Zoga Face Integration

Wykonywany regularnie masaż Zoga Face Integration daje naprawdę spektakularne efekty. Najważniejszym działaniem masażu jest rozświetlenie i rozluźnienie napięć. Spłyceniu ulegają zmarszczki mimiczne, zmniejszają się sińce pod oczami i prostuje się lwia zmarszczka - pionowa bruzda między brwiami. Twarz wygląda na zrelaksowaną a uzyskany efekt gładkości utrzymuje się mniej więcej przez tydzień. Ponadto skóra wokół ust jest bardziej napięta i wygładzona, co jest efektem zanikania bruzd nosowo-wargowych, natomiast usta wydają się pełniejsze.

efekty zabiegu kosmetycznegorezultaty Zoga Face Integration

Las Palmas w Warszawie serdecznie zaprasza wszystkie panie na profesjonalny, odprężający i odmładzający twarz - masaż Zoga Face Integration.

efekty zabiegu kosmetycznegorezultaty Zoga Face Integrationrezultaty Zoga Face Integration

powrót na górę strony