ZOGA FACE INTEGRATION

Masaż Zoga Face Integration charakteryzuje się dużym bodźcem i spektakularnym efektem odmładzających oraz liftingującym i terapeutycznym. Jest to nowość na Polskim rynku i świetny zabieg dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy i ciała przy pomocy technik manipulacji mięśni, które oddziałują na tkanki klienta w celu normalizacji napięcia mięśniowo- powięziowego obszaru dekoltu, szyi, Czepca i mięśni mimicznych. Efektem głębokiej stymulacji w postaci masażu powięziowego twarzy jest przywrócenie jej symetrii, wymodelowanie oraz uzyskanie spektakularnych efektów odmładzających, liftingujących i terapeutycznych.

zabieg kosmetyczny Zogaefekty zabiegu kosmetycznego na twarz

Rezultatem zastosowania metody manipulacji mięśniami mimicznymi i głębokich struktur mięśniowo-powięziowych jest normalizacja wcześniej wspomnianego napięcia, a najważniejsze zewnętrzne efekty Zoga Face Integration są następujące:

Masaż powięziowy twarzy i dekoltu Zoga Face Integration jest stosowany aby zmniejszyć napięciowe bóle głowy, migrenowe, zmarszczki mimiczne oraz ujędrnić tkanki. Wszystko to uzyskujemy dzięki metodzie manipulacji mięśniami mimicznymi i strukturami mięśniowo-powięziowymi, innowacyjnemu wykorzystaniu ruchu tkanek i funkcjonalnego przywracania ślizgu tkanek oraz równoważenia napięciowego systemu tensegracyjnego. Regularne stosowanie Zoga Face Integration pozwala również poprawić całą sylwetkę ciała, skorygować skrzywienia i wady postawy.

Masaż powięziowy twarzy w Salonie Las Palmas

Zoga Face Integration poprzedzony jest dokładną analizą, wywiadem i oceną kondycji skóry. Sama procedura masażu powięziowego twarzy rozpoczyna się od znalezienia źródła napięcia. Następnie specjalista stosuje techniki rozluźniania, które umożliwiają przyjęcie mięśniom ich naturalnej pozycji, co w efekcie powoduje przywrócenie prawidłowych ustawień twarzy. Masaż powięziowy twarzy w naszym wykonaniu to zintegrowane podejście, które zwiększa skuteczność przeprowadzenia zabiegu. Dzięki temu sam przebieg całego procesu i czas potrzebny do uzyskania efektów są również znacznie skrócone.

Zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Klientki i Klientów z Warszawy i okolic do skorzystania z zabiegu Zoga Face Integration.

efekty zabiegu kosmetycznegorezultaty Zoga Face Integration

powrót na górę strony