Masaże w salonie Las Palmas

Masaż - rodzaje, funkcje i przeciwwskazania

Istnieje wiele rodzajów masażu, zarówno tych ogólnych, jak i wyspecjalizowanych. Każdy z poszczególnych rodzajów charakteryzuje się inną techniką i przebiegiem wykonania oraz funkcjami i wpływem na organizm człowieka. Najczęstsze techniki wykorzystywane w salonach masażu to głaskanie, ugniatanie, oklepywanie lub rozcieranie. W zależności od rodzaju masażu może on uspokajać i relaksować, pobudzać, działać przeciwobrzękowo lub profilaktycznie.

Najpopularniejsze zabiegi proponowane przez salony masażu to bez wątpienia masaże: klasyczny, relaksacyjny oraz aromaterapeutyczny. Podczas wyboru masażu należy kierować się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami oraz ewentualnymi przeciwwskazaniami zdrowotnymi. Do najczęstszych przeciwwskazań można zaliczyć między innymi: nadciśnienie tętnicze, żylaki, stany zapalne żył, ciąża czy zmiany skórne. O wszelkich problemach zdrowotnych należy powiadomić masażystę, wówczas zdecyduje on czy masaż może być wykonany i ewentualnie zaproponuje inne rozwiązanie.

Strefa relaksu Las Palmas - salon masażu Warszawa

Salon masażu Las Palmas to miejsce, w którym każdego dnia troszczymy się o zdrowie oraz dobre samopoczucie naszych Klientów. Masaże w naszym salonie wykonywane są przez profesjonalistów, przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków oraz sprzętu. Zapewniamy miłą, intymną atmosferę, która pozwala na pełen relaks i odprężenie oraz zapewnia pełen komfort.

Naszym Klientom proponujemy szeroką ofertę masaży do wyboru:

Przeprowadzamy również masaże: lomi lomi, ujędrniający, głowy i karku, twarzy oraz refleksoterapię stóp, a od niedawna nasza oferta została rozszerzona również o masaże Ajurvedyjskie. Ponadto oferujemy zabiegi bańką chińską, gorącymi kamieniami, bambusem, stemplami ziołowymi oraz masaże czekoladowy i winogronowy.

Zapraszamy do kontaktu!

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z bogatą ofertą proponowaną przez naszą strefę relaksu. Nasz salon masażu znajduje się w Warszawie, jednak do skorzystania z oferty zachęcamy także mieszkańców okolicznych miejscowości. W celu rezerwacji masażu lub innej usługi, jakichkolwiek pytań czy wątpliwości czekamy także na kontakt - telefoniczny bądź mailowy.

powrót na górę strony