SOLARIUM

Efekt naturalnej opalenizny trudno utrzymać przez cały rok, ze względu na brak dostatecznej ilości słońca. W celu nadania skórze brązowego odcienia, można stosować specjalne kremy i emulsje samoopalające. Nie zawsze w ten sposób da się uzyskać zadowalające efekty, a ponadto łatwo o pojawienie się nieestetycznych zacieków. Dużo rozsądniejszym wyborem jest solarium, gdyż w ciągu kilku minut Twoja skóra nabierze ciemniejszego odcienia.

Solarium – Warszawa

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz szeroki katalog usług upiększających. Oferujemy możliwość skorzystania z solarium, które zapewnia trwałe i równomierne efekty opalenizny. Kabiny wyposażone są w nowoczesne lampy o dużej mocy, dzięki którym możesz znacznie skrócić czas spędzony w solarium. Oświetlenie zaprojektowane jest tak, aby mimo dużej mocy, było bezpieczne dla skóry. Klienci mogą ponadto korzystać z wysokiej jakości kosmetyków z filtrem ochronnym i o właściwościach przedłużających opaleniznę. Nasze solarium wyróżnia się:

Nasze solarium to nowoczesne urządzenia o wysokiej wydajności. Użyte w nim lampy zapewniają długotrwałe efekty bez ryzyka przesuszenia skóry. Czas trwania sesji dobieramy do indywidualnych oczekiwań każdego klienta, doradzając mu w także w sposobie pielęgnacji skóry.

Posiadamy w naszym salonie najnowocześniejszy sprzet.
W ofercie mamy jedno łóżko leżące "Tron" i trzy tuby stojące o różnych mocach lamp. Jako jedyni posiadamy model X6, w ktorym bardzo szybko następuje efekt brazujacy , na ciele nie ma efektu czerwonej skóry , dlatego możemy zaprosić na nie nawet osoby które bardzo żle reagują na słońce i promienie UV.

Każde z naszych urządzeń jest inne....o różnej mocy i z różnymi dodatkami. Posiadamy wykwalifikowany personel, który w bezpieczny i fachowy sposób dopasuje odpowiedni sprzęt do fototypu skóry i oczekiwań klienta.

Na miejscu posiadamy również pełną gamę kosmetyków zalecaną zarówno przed jak i po sesji opalajacej.
W kazdej kabinie znajdują się artykuły do demakijażu....a wszystkie pomieszczenia są wykonane w stylu Glamour .

ZAPRASZAMY
Z NAMI OPALASZ SIĘ BEZPIECZNIE

powrót na górę strony