SAUNA INFRARED

Sauna infrared na podczerwień - Warszawa

Sauna Infrared — sauna z podczerwienią

Znudziła Ci się klasyczna sauna? A może ze względów zdrowotnych nie powinieneś przebywać w wilgotnym lub przeciwnie, bardzo suchym środowisku? Czas odkryć miejsce, w którym poczujesz się odprężony i zrelaksowany. Sauna na podczerwień, którą znajdziesz w Warszawie pozbawiona jest pary i gorącego powietrza. Oznacza to, że przebywając wewnątrz oddychasz swobodnie, a Twoje ciało ogrzewają bezpieczne dla zdrowia promienie podczerwone.

Jak działa sauna Infrared?

Sauna Infrared to nowe i świeże spojrzenie na tradycyjne seanse w parze lub w wysokich temperaturach. Dzięki optymalnemu rozgrzaniu ciała powiększa się pojemność serca, a tętno wzrasta. Dlatego sauna Infrared jest uznawana i polecana w usprawnieniu pracy układu sercowo- naczyniowego oraz w utracie wagi. Redukcja zbędnych kilogramów następuje poprzez wypocenie płynu, a kolejno spalanie zbędnych kalorii.

Saunę na podczerwień charakteryzuje:

Regularne korzystanie z sauny jest dobre dla zdrowia i urody. Oprócz utraty wagi użytkownicy wskazują na jej antystresowe działanie oraz właściwości relaksacyjne. Z medycznego punktu widzenia ważny jest także aspekt oczyszczenia skóry z toksyn, a w efekcie pozostawienie jej gładkiej, czystej i jędrnej.

Dzięki powyższym cechom sauna Infrared uznawana jest za jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej przyjaznych dla organizmu. Mogą z niej korzystać nawet dzieci czy osoby z chorobami serca i nadciśnieniem.

Sauna Infrared w Las Palmas

W naszym salonie oferujemy seanse w saunie Infrared wraz z chromoterapią, aromaterapią oraz muzykoterapią. Kolory, zapachy i dźwięki otulą Cie równie przyjemnie jak ciepło i zamienią seans w prawdziwą ucztę dla zmysłów.

Już sama sauna Infrared jest przyjemnym doświadczeniem. W połączeniu z zapachami, kolorami i muzyką zamienia się w wyjątkowy seans.

powrót na górę strony