ROLLMASAŻ

Rollmasaż - Warszawa

Rollmasaż — pogromca celluitu

Są takie urządzenia, które przy minimalnym wysiłku ze strony uczestnika czynią cuda dla jego ciała i ducha. Bez wątpienia należy do nich rollmasaż, czyli urządzenie wyposażone w wałek z wypustkami. To najprostszy opis tego cuda techniki, które znajdziesz w mieście Warszawa w salonie Las Palmas. Zdecydowaliśmy się na uzupełnienie naszej oferty o rollmasaż, ponieważ znamy, cenimy i wierzymy w jego wpływ na całe ciało.

Masaż całego ciała

Ćwiczenia na rollmasażu wymagają przybierania odpowiednich pozycji i postaw ciała. Z urządzenia korzystasz samodzielnie, przy wsparciu instruktora oraz na podstawie załączonej instrukcji obrazkowej. Masażowi poddawaj poszczególne części ciała zgodnie z tym, jaki efekt chcesz osiągnąć.

Rekomendowane jest, aby pojedynczy zabieg obejmował rollmasaż wszystkich części ciała, według następującej kolejności:

Kolejność wykonywania ćwiczeń nie jest przypadkowa i powinna trwać przez określony czas, aby odpowiednio pobudzić poszczególne partie poddawane zabiegowi.

Rollmasaż — skuteczność

Aby rollmasaż przyniósł Ci oczekiwane efekty, ćwiczenia wykonuj starannie, w skupieniu i zaangażowaniu — to złota zasada każdego treningu. Nie zapomnij oczywiście o czerpaniu z niego przyjemności. Po pewnym czasie możesz odnotować znacznie korzyści z masażu poszczególnych partii ciała:

Dla kogo?

Rollmasaż polecany jest nie tylko osobom, które chcą mieć smukłą sylwetkę i niższą masę ciała. To również ćwiczenia dla wszystkich, chcących poprawić przemianę materii, oczyścić organizm oraz złagodzić napięcie po wysiłku fizycznym. Rollmasaż przygotowuje także do podjęcia bardziej wymagającego treningu sportowego, a zalecany jest także w ramach rehabilitacji pourazowej.
Szeroki zakres zastosowań sprawia, że na rollmasaż przychodzą osoby, które chcą dobrze wyglądać, odzyskać zdrowie lub poprawić samopoczucie. Zapraszamy do salonu Las Palmas w Warszawie!

powrót na górę strony