PRZEKŁUWANIE USZU I NOSA METODĄ BLOMDAHL

Przekłuwanie uszu - Warszawa OchotaMyślisz, że przekłuwanie uszu boli i niesie za sobą ryzyko? Obalamy wszelkie mity, prezentując Ci nową, wyjątkowo bezpieczną metodę Blomdahl. Wykorzystywane w jej ramach produkty są wyrobami uwzględniającymi aspekty medyczne. Oznacza to, że Ty czy Twoje dziecko nie będziecie narażeni na kontakt z niklem, który może wywoływać reakcje alergiczne lub inne problemy.

W Warszawie znajdziesz miejsce, w którym na co dzień stosowana jest metoda Blomdahl. Jeżeli masz podejrzenie, że jesteś uczulony na złoto, boisz się o stan zdrowia swojego dziecka czy obawiasz się długiego i męczącego gojenia rany po przekłuwaniu uszu, zapraszamy do nas. W Las Palmas stosujemy wyłącznie nowoczesne metody, które – tak jak Blomdahl – pozwalają przekłuć dwoje uszu jednocześnie. To redukuje do minimum poziom niepotrzebnego stresu i daje Ci pewność, że dziecko nie zrezygnuje z zabiegu kosmetycznego po wykonaniu zaledwie jednej dziurki.

Zalety Blomdahl Medical Ear Piercing

Zabieg Blomdahl Medical Ear Piercing ma szereg zalet, które raz na zawsze zmienią Twoje myślenie o przebiegu czy konsekwencjach zabiegu, jakim jest przekłuwanie uszu i nosa. Należą do nich:

przekłuwanie uszu i nosa może być bezbolesne, a przede wszystkim bezpieczne. Pamiętaj, że nawet metale szlachetne zawierają nikiel w zmiennych proporcjach. To materiał, który bardzo często wywołuje niepożądane reakcje alergiczne. Zastąpienie kolczyków, które posiadały nikiel, wyrobami z czystego tytanu medycznego to najlepsza metoda walki z potencjalnymi alergiami.

W naszym salonie wykonujemy przekłuwanie uszu i nosa dla dzieci oraz dorosłych. W trosce o ich komfort stosujemy wyłącznie Blomdahl Medical Ear Piercing i proponujemy hipoalergiczne kolczyki z tej samej serii. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi usługami, jakie oferuje nasz salon kosmetyczny.

powrót na górę strony