PRZEKŁUWANIE NOSA

Zastanawiasz się, jak ozdobić swoje ciało, aby wyglądać oryginalnie i niepowtarzalnie? Lubisz wyrażać siebie przez biżuterię? Chcesz podkreślić swój indywidualizm? Znamy wiele powodów, dla których powinnaś zdecydować się na przekłuwanie nosa. W Warszawie, w salonie Las Palmas czekają na Ciebie doświadczone kosmetyczki, które z dbałością o zasady higieny, Twój komfort i dobrą atmosferę wykonają dla Ciebie piercing.

Piercing — w jakim miejscu?

Okazuje się, że przekłuwanie nosa może dotyczyć różnych jego obszarów. Najbardziej popularny jest piercing na dwóch wysokościach na skrzydełku — standard nostril i high nostril. Różnice między tymi lokalizacjami wynoszą kilka milimetrów, ale dzięki naszemu profesjonalnemu sprzętowi i precyzji działania, przekłucie następuje w dokładnie wskazanym przez klienta miejscu.

Miejsce przekłuwania nosa ma znaczenie dla kolczyka, jaki zdecydujesz się nosić. W ostatnim czasie zwykłe wkrętki są zastępowane biżuterią typu nose ring, czyli kółeczkiem. Można nosić je nie tylko w skrzydełku nosa, ale także w przegrodzie nosowej. Jak widzisz przekłuwanie nosa daje wiele możliwości, a z wybranej opcji piercingu skorzystasz w salonie Las Palmas.

Dlaczego akurat nos?

Przekłuwanie nosa to bardzo stara tradycja, która do dzisiaj kultywowana jest w afrykańskich plemionach. Ma bogatą symbolikę, a dla wielu jest obowiązkowym rytuałem i symbolem przynależności do społeczeństwa. W naszej rzeczywistości piercing tej części ciała nie ma aż tak mocnego wydźwięku, ale dzięki swojej oryginalności i niebanalności staje się jednym z narzędzi wyrażania siebie.

Na zabiegi przekłuwania nosa zapraszamy nie tylko młodszych mieszkańców Warszawy. Naszymi klientami są też osoby starsze, kobiety i mężczyźni, którzy mają dość nudy i chcą wykonać spektakularną metamorfozę twarzy. Dla nich przygotowaliśmy też zabiegi liftingu rzęs. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na konsultację z naszą kosmetyczką. Wizyta w salonie Las Palmas to gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji.

powrót na górę strony