OXYGEN BAR - TLENOTERAPIA

bar tlenowy warszawaBar tlenowy, czyli terapia tlenowa jest bezpiecznie praktykowaną i rekomendowaną przez lekarzy metodą regeneracji organizmu. Zanim metoda zdobyła światową popularność, zrealizowano wiele trwających całe lata badań naukowych, prowadzonych przez uznane instytucje, np. NASA oraz wybitnych uczonych w Niemczech i USA. Dziś terapie tlenowe są stosowane w klinikach i ośrodkach medycyny na całym świecie. Dzięki salonowi Las Palmas tlenoterapia dostępna jest także w salonie kosmetycznym w Warszawie.

Rosnące zanieczyszczenie środowiska przesądza o tym, że oddychamy powietrzem coraz gorszej jakości. W takich warunkach bezcenne są terapie tlenowe. Tlenoterapia usprawnia kontrolę mechanizmów odpowiedzialnych za transport tlenu oraz wpływają korzystnie na regulację procesów metabolicznych w organizmie.

Niedobór tlenu osłabia możliwości transportowe krwi, zmniejsza też wydajność procesów wewnątrzkomórkowych, co powoduje utratę witalności. W konsekwencji przyspiesza proces starzenia i zwiększa ryzyko zapadania na tzw. choroby cywilizacyjne. U osób, które nie wspierają się zabiegami tlenoterapii może spadać ogólna odporność organizmu. Wdychając zanieczyszczone powietrze narażamy się na częste alergie, chroniczne zmęczenie, zatrucia i trwałą niewydolność układu krążenia. Stres, treningi w zamkniętych pomieszczeniach, życie w szybkim tempie, również przekłada się na niedotlenienie organizmu. Jakie jest rozwiązanie tego problemu? Oczywiście bar tlenowy.

TLENOTERAPIA — ZALECENIA:

KORZYŚCI KURACJI TLENOWEJ:

BAR TLENOWY — PRZECIWWSKAZANIA:

Przeciwwskazaniem do tlenoterapii są niektóre wady serca, gdzie przepływ systemowy jest uzależniony od wysokiego oporu płucnego.
W salonie Las Palmas, podczas tlenoterapii zrelaksujesz się w specjalnym fotelu do masażu i klimatycznym, nietuzinkowym pomieszczeniu z efektem gwieździstego nieba. Bar tlenowy w takim otoczeniu to relaks dla ciała i ducha.

Masaż w fotelu to bezpieczny zabieg dedykowany każdemu, kto:

PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU NA FOTELU:

Tlenoterapia w Warszawie? Odwiedź Las Palmas i przekonaj się, jak pozytywny wpływ na samopoczucie ma bar tlenowy. Zapraszamy!

powrót na górę strony