OXYGEN BAR - TLENOTERAPIA

bar tlenowy, oxygen bar, tlenoterapia warszawaBar tlenowy, czyli terapia tlenowa jest bezpiecznie praktykowaną i rekomendowaną przez lekarzy metodą regeneracji organizmu. Zanim metoda zdobyła światową popularność, zrealizowano wiele trwających całe lata badań naukowych, prowadzonych przez uznane instytucje, np. NASA oraz wybitnych uczonych w Niemczech i USA. Dziś terapie tlenowe są stosowane w klinikach i ośrodkach medycyny na całym świecie. Dzięki salonowi Las Palmas tlenoterapia dostępna jest także w salonie kosmetycznym w Warszawie, gdzie uruchomiliśmy jeden z pierwszych Oxygen Bar na terenie miasta.

Rosnące zanieczyszczenie środowiska przesądza o tym, że oddychamy powietrzem coraz gorszej jakości. W takich warunkach bezcenne są terapie tlenowe. Tlenoterapia usprawnia kontrolę mechanizmów odpowiedzialnych za transport tlenu oraz wpływają korzystnie na regulację procesów metabolicznych w organizmie. To sprawia, że regularne odwiedziny w Oxygen Bar Warszawa pozwala nam nie tylko zregenerować nasz organizm, ale przede wszystkim przeciwdziałać negatywnym skutkom zanieczyszczenia środowiska.

Niedobór tlenu osłabia możliwości transportowe krwi, zmniejsza też wydajność procesów wewnątrzkomórkowych, co powoduje utratę witalności. W konsekwencji przyspiesza proces starzenia i zwiększa ryzyko zapadania na tzw. choroby cywilizacyjne. U osób, które nie wspierają się zabiegami tlenoterapii może spadać ogólna odporność organizmu. Wdychając zanieczyszczone powietrze narażamy się na częste alergie, chroniczne zmęczenie, zatrucia i trwałą niewydolność układu krążenia. Stres, treningi w zamkniętych pomieszczeniach, życie w szybkim tempie, również przekłada się na niedotlenienie organizmu. Jakie jest rozwiązanie tego problemu? Oczywiście bar tlenowy – najlepszy na terenie miasta Warszawa Oxygen Bar w Las Palmas.

TLENOTERAPIA — ZALECENIA:

KORZYŚCI KURACJI TLENOWEJ:

BAR TLENOWY — PRZECIWWSKAZANIA:

Przeciwwskazaniem do tlenoterapii są niektóre wady serca, gdzie przepływ systemowy jest uzależniony od wysokiego oporu płucnego. Planując wizytę w Oxygen Bar upewnij się, że terapia tlenem jest dla Ciebie bezpieczna – w tej kwestii należy skontaktować się z lekarzem.

Oxygen Bar Warszawa – wygodny fotel, pełen relaks i zdrowie

W salonie Las Palmas, podczas tlenoterapii zrelaksujesz się w specjalnym fotelu do masażu i klimatycznym, nietuzinkowym pomieszczeniu z efektem gwieździstego nieba. Bar tlenowy w takim otoczeniu to relaks dla ciała i ducha.

Masaż w fotelu to bezpieczny zabieg dedykowany każdemu, kto:

PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU NA FOTELU:

Tlenoterapia w Warszawie? Odwiedź Las Palmas i przekonaj się, jak pozytywny wpływ na samopoczucie ma bar tlenowy. Zapraszamy! Możesz nam poświęcić dłuższą chwilę? Oferujemy również zabiegi kosmetyczne, takie jak mezoterapia czy manicure.

powrót na górę strony