MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny Warszawa OchotaNa pewno znasz sporo technik relaksacyjnych. Jednak często stosowanie ich okazuje się nieskuteczne lub wręcz niemożliwe do wykonania. Jeżeli nie masz czasu na dłuższy urlop, uprawianie ulubionego sportu czy po prostu odpoczynek w dowolnej formie, odwiedź Las Palmas. Nasz salon zlokalizowany w Warszawie to miejsce, w którym wykonamy dla Ciebie masaż relaksacyjny, będący doskonałą formą terapii w walce ze stresem i zmęczeniem. Poprzez uspokojenie i wyciszenie organizmu pomożemy Ci zredukować napięcie mięśniowo- nerwowe oraz rozluźnić umysł.

Poczuj się odprężony, świeży, gotowy na nowe wyzwania. Masaż relaksacyjny ma wielką moc, a wykonywany regularnie przyniesie długofalowe rezultaty. To naturalny sposób walki z przemęczeniem i stresem, a także chorobami, które może powodować życie w chronicznym niepokoju.  

Masaż relaksacyjny — dla kogo?

Masaż relaksacyjny zalecany jest nie tylko w przypadku zmęczenia fizycznego. W naszym salonie wiemy, że zazwyczaj towarzyszy mu zmęczenie umysłowe, będące wynikiem nauki, pracy czy stresującej życiowej sytuacji. Jak z nimi walczyć? Masaż relaksacyjny, tak samo jak inne zabiegi z naszej oferty, np. tlenoterapia ukierunkowany jest na walkę z problemami i schorzeniami cywilizacyjnym. Dotykają one najczęściej osoby, które żyją w dużych miastach, takich jak Warszawa. Masaż relaksacyjny pomoże im zapomnieć o problemach, oderwać się od zmartwień i prawdziwie rozluźnić.

W zależności od potrzeb rytuał może objąć całe ciało lub tylko poszczególnie partie, np. nogi czy kręgosłup.

Efekty i przeciwwskazania

Jakie są efekty masażu relaksacyjnego? Oprócz oczywistego odprężenia możesz spodziewać się również:

Masaż relaksacyjny zalecany jest także wspomagająco w trakcie rehabilitacji po wypadkach oraz osobom cierpiącym z powodu bezsenności, długotrwałego zmęczenia czy nadpobudliwości na tle nerwowym. Umów się na spotkanie w naszym salonie, także wtedy, gdy odczuwasz spadek energii, masz spięte mięśnie i walczysz ze stresem.

Masaż relaksacyjny jest zabiegiem bezpiecznym. Jednak jeżeli nie jesteś pewien czy może on zostać wykonany u Ciebie, zalecamy wcześniejszy kontakt z lekarzem.

powrót na górę strony