REFLEKSOTERAPIA STÓP

Refleksoterapia stóp Warszawa OchotaW trosce o zdrowie i dobre samopoczucie warto poszukać sprawdzonych metod, które bazują na chińskich sposobach leczenia. Udowadniają one, że cały ludzki organizm składa się z milionów cząsteczek połączonych ze sobą i na siebie oddziałujących. Posiadając tę wiedzę, skorzystaj z dobrodziejstw, jakie oferuje refleksoterapia stóp.

Na czym polega refleksoterapia stóp?

Refleksoterapia stóp to propozycja naszego salonu dla osób, które w naturalny i bezpieczny sposób chcą wzmocnić swój organizm. Refleksoterapia działa nie tylko profilaktycznie, ale także doraźnie, pomagając w walce ze schorzeniami już istniejącymi. Spektrum tych problemów jest naprawdę szerokie i często trudno uwierzyć, że refleksoterapia, zwana też akupresurą może być tak skuteczną bronią w walce z obrzękami, bólem, a nawet zaparciami.

Zabieg przeprowadzany jest w salonie Las Palmas w Warszawie. Naszym klientom oferujemy rytuał, który zajmuje się równoważeniem energii przepływającej przez cały organizm poprzez oddziaływanie na określone punkty na ciele. Znajomość tych miejsc oraz stosowanie umiejętnych technik stymulują poprawne działanie systemów wewnętrznych, a rezultaty możesz zauważyć już po pierwszym zabiegu. Refleksoterapia jest ponadto odprężająca i, tak jak masaż relaksacyjny, troszczy się o ciało oraz o ducha. 

Na czym polega refleksoterapia?

Refleksoterapia stóp to metoda, która zdobywa popularność w Warszawie oraz w innych polskich miastach. Jest ceniona na całym świecie za swoją naturalność i odprężający charakter.

Na stopach znajdują się punkty oraz strefy odruchowe, które odpowiadają konkretnym narządom oraz całym układom ludzkiego ciała. Poprzez wywieranie precyzyjnego ucisku o ustalonej częstotliwości czy mocy, możemy wpływać na stan całego organizmu. Dzięki temu, że refleksoterapia nie skupia się wyłącznie na domniemanym problemie, a raczej obejmuje całe ciało i ducha pomoże Ci odzyskać fizjologiczny stan równowagi.

Bazując na zdobytej wiedzy oraz posiadanym doświadczeniu wspieramy Twój organizm w procesach samoleczenia. Jeżeli szukasz ukojenia, odprężenia, walczysz z bezsennością, chcesz poprawić swoją przemianę materii oraz oczyścić organizm z toksyn, zapraszamy do Las Palmas. Refleksoterapia stóp w naszym salonie to profesjonalny i niezwykle przyjemny zabieg, który przyniesie Ci wymierne korzyści.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Refleksoterapia nie powinna być przeprowadzana, gdy występują:

Refleksoterapia jest terapią wspomagającą, nie pozwala na samodzielne stawianie diagnozy i rozwiązanie problemów zdrowotnych. Masaż ten pozwala organizmowi się odprężyć i uzyskać równowagę energii.

powrót na górę strony