MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny - Warszawa, OchotaMasaż klasyczny dla klientów naszego warszawskiego salonu zlokalizowanego na Ochocie to forma relaksu oraz terapii leczniczej. Zalecany jest jako zwłaszcza osobom, które cierpią na schorzenia ortopedyczne, neurologiczne lub chcą rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową. Zapraszamy do Las Palmas, którego siedzibą jest Warszawa. U nas oddasz się jednej z najskuteczniejszych form terapii narządów ruchowych. Oznacza to, że doświadczony masażysta wykona masaż klasyczny konkretnych partii ciała lub całościowy — w zależności od potrzeb i skupi się na newralgicznych miejscach. Spięty kark czy bolące plecy? Kurcze nóg lub rekonwalescencja po urazie? W zależności od rekomendacji lekarza prowadzącego, masaż klasyczny wykonamy prawidłowo, abyś mógł zrelaksować się i poprawić swoje samopoczucie. W istocie masaż klasyczny, poprawiając ukrwienie i regenerując mięśnie ma pozytywny wpływ na cały organizm.

Masaż klasyczny — wskazania

Masaż klasyczny dobry jest w wielu sytuacjach, wskazaniami do jego przeprowadzenia są zwłaszcza:

Z dobrodziejstw masażu klasycznego korzystają również sportowcy po intensywnych treningach oraz osoby, które trenują amatorsko.

Przeciwwskazania

Masaż klasyczny nie powinien być wykonywany u osób, u których stwierdzono:

Lepiej odłożyć na później masaż klasyczny, jeżeli jesteś w trakcie miesiączki, występują u Ciebie krwawienia lub cierpisz z powodu gorączki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego salonu w Warszawie. Las Palmas na Ochocie to miejsce, w którym zostaniesz otoczony profesjonalną opieką. Wchodząc do nas zestresowany, zabiegany, zmęczony czy walczący z bólem możesz oczekiwać ulgi w swoich problemach. Masaż klasyczny, tak samo jak masaż bańką chińską, ukierunkowany jest zarówno na ciało, jak i na ducha. Dlatego po zakończonym seansie poczujesz natychmiastową lekkość, a w efekcie regularnych zabiegów możesz oczekiwać zauważalnej poprawy stanu zdrowia, kondycji, wyglądu oraz samopoczucia.

powrót na górę strony