MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską - WarszawaMasaż bańką chińską to kolejna z propozycji dla zdrowia i urody. W Warszawie znajdziesz miejsce, w którym odprężysz się, a jednocześnie poprawisz wygląd swojej sylwetki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Las Palmas!

Jak wygląda masaż bańką chińską?

Zanim rozpoczniemy masaż bańką chińską smarujemy ciało specjalnym olejkiem. Miejsce przyłożenia bańki nie jest przypadkowe — na wybranym punkcie przystawiana i przyciskana jest bańka, która zasysa skórę. Wytwarzane w ten sposób podciśnienie ma doskonały wpływ na ukrwienie czy walkę z cellulitem.
Masaż bańką chińską daje również inne efekty, w tym:

W zależności od oczekiwanych rezultatów masaż bańką chińską przeprowadzany jest na wybranych partiach ciała. Standardowo trwa wówczas około 30 minut, kiedy jednak zdecydujesz się przedłużyć seans do godziny, wówczas możemy poddać zabiegowi także inne części.

Aby masaż bańką chińską był skuteczny i bezpieczny zaleca się, by powtarzać zabiegi w seriach po 10 — 20 seansów co 3 dni. W zależności od skali problemu i oczekiwanych rezultatów niekiedy wystarczy profilaktyczny masaż bańką chińską raz w tygodniu.

Masaż bańką chińską — pogromca pomarańczowej skórki

Wiesz czym jest drenaż limfatyczny? Poprzez odpowiednie działanie w newralgicznych partiach ciała, takich jak uda czy pośladki, masaż bańką chińską poprawia krążenie krwi. Szybsza przemiana materii, spalanie tłuszczu i skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn — tak działa masaż bańką chińską. Ukierunkowany na walkę z cellulitem widoczne pomaga redukować problem, odżywając komórki i poprawiając przepływ substancji odżywczych.

Przeciwwskazania

Czy masaż bańką chińską możesz wykonywać zawsze? Są pewne przeciwwskazania, wśród nich:

Masaż bańką chińską nie jest zalecany także osobom cierpiącym na hemofilię lub posiadającym cerę naczynkową. Jeżeli nie jesteś pewien, czy ten zabieg jest dla Ciebie, zalecamy, aby przed odwiedzeniem Las Palmas w Warszawie skonsultować się z lekarzem. Proponujemy również masaż klasyczny.

powrót na górę strony