KOBIDO - zaawansowany japoński liftingujący masaż twarzy

Masaż twarzy Kobido - efektyMasaż Kobido to upiększający i relaksujący zabieg, który wykonujemy w salonie Las Palmas. Ten manualny lifting twarzy jest japońskim sekretem zachowania młodości. Bazując na złożonych i intensywnych technikach, wykonujemy masaż twarzy, który działa również w głębszych partiach skóry. Co to oznacza dla Ciebie? Podczas jednego zabiegu masażystka kompleksowo zatroszczy się o Twój wygląd, wykonując:

Efekty liftingującego masażu twarzy

Masaż twarzy Kobido - efektyMasaż twarzy Kobido - efektyMasaż twarzy Kobido - efektyLiftingujący masaż twarzy Kobido to szczególna forma głębokiego masażu wywodzącego się z tradycyjnych chińskich założeń. Cały proces masowania jest złożonym rytuałem, który odbywa się według ściśle określonych reguł. Masaż Kobido nie bez przyczyny nazywany jest niechirurgicznym liftingiem twarzy. Liftingujący masaż twarzy jest manualnym, intensywnym zabiegiem, który z powodzeniem działa na najgłębsze struktury skóry i mięśnie. Dzięki jego wykorzystaniu skóra twarzy staje się mocniejsza, a głębokie działanie wpływa także na znacznie wyższe odżywienie. Masaż liftingujący twarzy pozwala w naturalny i wysoce skuteczny sposób:

Wskazania do masażu

Zastanawiasz się czy masaż Kobido jest dla Ciebie? Zachęcamy do konsultacji z naszą kosmetyczką, która – na podstawie wywiadu i oceny kondycji Twojej skóry – doradzi najlepszy zabieg pielęgnacyjny z oferty. Na masaż twarzy zapraszamy wszystkich, którzy chcą zrelaksować się w przyjemnej atmosferze, a "przy okazji" dostarczyć swojej skórze odżywczego, liftingującego koktajlu. Z myślą o nich wykonujemy też zabiegi Dermapen.

Sesja będzie doskonała także dla tych, którzy cierpią z powodu bruksizmu, migreny oraz spędzają wiele godzin przy komputerze. Masaż Kobido jest znany ze swoich właściwości relaksacyjnych – odprężająco wpływa na mięśnie w okolicach oczu.

Manualny lifting twarzy w Las Palmas - Warszawa

Masaż twarzy Kobido - efektySzukasz naturalnych sposobów na odmłodzenie skóry twarzy? A może potrzebujesz relaksu i odprężenia? Poczuj jak Twoje ciało i umysł nabierają piękna i uwalniają się od wszelkich stresów i napięć dzięki manualnemu liftingowi twarzy. Zapraszamy do poznania szczegółów i zarezerwowania wizyty w naszym salonie na manualny lifting twarzy, zainteresowane klientki z Warszawy i okolic. Skorzystanie z jego dobrodziejstw, które były znane już w starożytnej medycynie chińskiej.

Przeciwwskazania do masażu

> powrót na górę strony