REKONSTRUKCJA PAZNOKCI

Uszkodzone lub zmienione chorobowo paznokcie, nie prezentują się atrakcyjnie. Często pomalowanie ich nie wystarczy, gdyż konieczne są dodatkowe zabiegi, dzięki którym, płytka odzyska naturalny wygląd. Takim zabiegiem jest rekonstrukcja paznokci, który polega na nadbudowie ubytków. Sprawdzi się on u osób z zaawansowaną grzybicą, po zabiegach chirurgicznych oraz urazach mechanicznych, w których uszkodzeniu uległa płytka paznokcia.

Rekonstrukcja paznokci – Warszawa

rekonstrukcja paznokci Las Palmas Ochota

W naszym salonie przeprowadzamy nowoczesne zabiegi, dzięki którym Twoje dłonie uzyskają zdrowy wygląd. Zalicza się do nich rekonstrukcja paznokci przy użyciu specjalnej masy. W ten sposób płytce można nadać określony kształt i długość oraz zapewnić naturalny efekt. Rekonstrukcja paznokci to zabieg, który gwarantuje natychmiastowe efekty. Płytkę można następnie pokryć lakierem w dowolnym kolorze i z dodatkowymi zdobieniami. Jest to więc zabieg dla osób, którym zależy na przywróceniu dłoniom zadbanego wyglądu.

Rekonstrukcja paznokci to zabieg, który:

Rekonstrukcję paznokci przeprowadzamy z użyciem nowoczesnych technik, które dobieramy do każdego klienta osobno. Pozwala to uzyskać oczekiwane efekty o naturalnym wykończeniu.

Zabiegi wykonujemy w naszym salonie Las Palmas w Warszawie. Znajdujemy się na Ochocie, w łatwo dostępnym miejscu z parkingiem. Zapraszamy do umówienia się na wizytę w dogodnym terminie. Zapraszamy także do skorzystania z zabiegów przedłużania paznokci i manicure.

rekonstrukcja paznokci Las Palmas Ochota
rekonstrukcja paznokci Las Palmas Ochota
rekonstrukcja paznokci Las Palmas Ochota

> powrót na górę strony