PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI

Długie paznokcie potrzebują sporo czasu, aby urosły do określonej długości. Czasami jest to niemożliwe, gdyż ze względu na kruchą i łamliwą płytkę. Wyjściem z tej sytuacji jest przedłużenie paznokci, aby otrzymać pożądany kształt i wielkość. W naszym salonie korzystamy z kilku metod, dzięki czemu możemy dobrać technikę przedłużania paznokci tak, aby była zgodna z indywidualnymi oczekiwaniami.

Przedłużanie paznokci – Warszawa

Wykonujemy manicure nawet na krótkiej i zniszczonej płytce. Przeprowadzamy także rekonstrukcje paznokci po przebytych urazach, aby nadać im oczekiwany wygląd. Przedłużanie paznokci wykonujemy z użyciem wysokiej jakości kosmetyków, które zapewniają trwały i estetyczny wygląd. Oferujemy także różnorodne zdobienia, realizując nawet najbardziej wyszukane pomysły klientek. Przedłużanie paznokci to zabieg, który cieszy się dużą popularnością ze względu na:

Przedłużanie paznokci możemy przeprowadzić z użyciem żelu. Jest on bezpieczny dla naturalnej płytki, utwardza ją i chroni przed załamaniem. Zabieg polecany jest osobom, które marzą o długich paznokciach, jednak nie są w stanie zapuścić płytki.

Zapraszamy na przedłużanie paznokci do salonu Las Palmas. Znajdujemy się w Warszawie na Ochocie. Oferujemy także inne zabiegi na dłonie, dzięki którym odzyskają atrakcyjny i zdrowy wygląd.

manicure
manicure warszawa ochota
paznokcie Warszawa
przedłużanie paznokci Warszawa Las Palmas
przedłużone paznokcie Warszawa Las Palmas
paznokcie Warszawa Las Palmas

> powrót na górę strony