PEDICURE

Pedicure - OchotaZadbane dłonie i stopy są wizytówką każdej kobiety. Wiemy jednak, że pedicure w warunkach domowych nie daje tak spektakularnych efektów, jak ten profesjonalnie wykonany w salonie. Jeżeli chcesz odmienić swój wizerunek, zatroszczyć się o estetyczny wygląd, a jednocześnie oszczędzić czas, zapraszamy do Las Palmas. Nasz salon zlokalizowany jest w Warszawie, w dzielnicy Ochota. Na tle innych gabinetów kosmetycznych wyróżnia nas wyjątkowo bogata oferta zabiegów oraz niepowtarzalna atmosfera. Piękne wnętrza, profesjonalizm i precyzja w każdym detalu to nasza wizytówka. Wykonamy dla Ciebie pedicure klasyczny, hybrydowy, a także niezwykłe fish SPA. Podczas zabiegu skupiamy się bowiem nie tylko na paznokciach, ale również całych stopach, aby były aksamitnie gładkie i cudownie miękkie.

Pedicure kosmetyczny

Pedicure kosmetyczny to zabieg, który przede wszystkim wykonywany jest ze względów estetycznych. To niebywała przyjemność zostać otoczonym fachową opieką kosmetyczki, która doskonale rozumie potrzeby klientów. Wykonujemy zarówno pedicure damski, jak i męski, a wśród naszych usług znajdziesz nie tylko zabiegi tradycyjne, ale również pedicure hybrydowy.

Jakie są jego właściwości? Pedicure hybrydowy:

Pedicure podologiczny

Uzupełnieniem oferty jest pedicure podologiczny. To oferta skierowana do osób, którym zależy nie tylko na estetycznym wyglądzie stóp, ale przede wszystkim ich dobrej kondycji. Tymczasem liczne problemy związane z chorobami skóry czy paznokci mogą negatywnie wpływać na samopoczucie, a nawet stan zdrowia.

Pedicure podologiczny wykonywany jest u osób, które mają:

Jeżeli kondycja stóp budzi Twój niepokój, zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy dokładne obejrzenie zmian oraz ich analizę, a następnie pedicure idealnie dopasowany do konkretnego problemu.

Zapraszamy do kontaktu z Las Palmas. Warszawa, dzielnica Ochota — to tutaj znajdziesz zaangażowane kosmetyczki, które wiedzą, jak prawidłowo dbać o stopy i paznokcie, aby były piękne i zdrowie. Zadzwoń i umów się na pedicure klasyczny, hybrydowy, męski lub leczniczy.

powrót na górę strony