MANICURE

Ochota na manicure? Sięgnij po najlepszy!

Przedłużanie metodą swiatłoutwardzalną czyli żelową za pomocą lampy LedUv , na formie -szablonie lub za pomocą metody dual form materiałem zwanym polygelem.
W Naszym salonie nie wykonujemy stylizacji akrylowych gdyż polygel jest odpowiednim zamiennikiem tej metody. Jest też bardziej przyjazny dla płytki paznokcia, a pozwala uzyskać naprawdę spektakularny efekt profesjonalnego manicure, który wykończymy zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami – klasycznie lub glamour.

Manicure hybrydowy wykonujemy klasycznie bądź "kombinowany" tzw. pod skórki który wymaga więcej czasu za to pozwala się cieszyć stylizacja nawet tydzień dłużej. W tym przypadku profesjonalny manicure również idzie w parze z wykończeniem, na które tylko przyjdzie ci ochota. Może być perła, może być mat, może być element czerwień i każdy inny kolor z szerokiej palety kolorystycznej, na której pracujemy. Manicure hybrydowy możemy wykonać na naturalnej płytce lub przedłużonej. Oferujemy zrobienie klasycznych stylizacji w jednym kolorze lub z indywidualnie zaprojektowanym wzorem.

Wykonujemy również rekonstrukcje paznokci zmienionych chorobowo, mechanicznie lub chemicznie. Rekonstrukcje paznokci to profesjonalny manicure, którego wykonanie wymaga nie tylko dostępu do świetnych produktów o potwierdzonej skuteczności, ale przede wszystkim odpowiednich umiejętności i doświadczenia, jakimi mogą się poszczycić nasze manicurzystki. Tak wykonany manicure hybrydowy przywróci zniszczonym dłoniom zadbany wygląd.

Pracujemy na produktach renomowanych firm Gerwohl, Słowianka, Titan, Kristyl , Molly Lac i wiele innych. Produkt dobieramy po obszernym wywiadzie. Wszystkie Nasze produkty posiadają niezbędne atesty wymagane na rynku Polskim. Odpowiedni dobór produktów oraz procedur kosmetycznych gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo wykonanego manicure dla płytki paznokcia, ale przede wszystkim trwałość wykończenia, którym w zależności od wybranej metody wykonania manicure możesz cieszyć się nawet kilka tygodni. Manicure hybrydowy jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Zapewnia trwałe i estetyczne efekty, które utrzymują się kilka tygodni.

Ochota nie tylko na manicure?

Salon kosmetyczny Las Palmas oferuje szeroki wybór zabiegów dla niej i dla niego. W ofercie posiadamy m.in. zabiegi rewitalizujące serwowane przez nasz unikalny na terenie miasta Warszawa Oxygen Bar, a także zabiegi odmładzające, takie jak mezoterapia, którą wykonujemy korzystając z innowacyjnego urządzenia dermapen.

Jeśli więc naszła Cię ochota, na coś więcej niż profesjonalny manicure zapraszamy do skorzystania z całej gamy zabiegów kosmetycznych w Las Palmas! Naszą siedzibą jest warszawska Ochota.

manicure
manicure warszawa ochota
paznokcie Warszawa
manicure Warszawa Las Palmas
manicure Warszawa Las Palmas
manicure Warszawa Las Palmas

> powrót na górę strony