Laminacja brwi

laminacja brwi ochota Laminacja brwi to popularny zabieg kosmetyczny, którego celem jest ułożenie, odżywienie i regeneracja brwi. Zabieg polega na trwałym ułożeniu włosków w odpowiedniej pozycji i odpowiednim kształcie, a jego efekt utrzymuje się nawet przez kilka tygodni.

Ze względu na możliwy do uzyskania efekt laminację poleca się osobom, które mają cienkie lub wąskie brwi. To doskonała alternatywa dla makijażu permanentnego, dzięki której brwi sprawiają wrażenie pełniejszych, a co najważniejsze w dalszym ciągu wyglądają naturalnie. W trakcie zabiegu możemy nie tylko optycznie pogrubić brwi, ale jednocześnie nadać im odpowiedni kierunek. Dotyczy to także niesfornych włosków rosnących w dół.

Laminacja brwi jest także polecana osobom, które szukają sposobu na regenerację i poprawę kondycji brwi naturalnych. Zabieg pozwala nie tylko na piękne wystylizowanie brwi, ale również doskonale je odżywia i regeneruje.

Jak przebiega laminacja brwi?

Podczas laminowania brwi wykorzystujemy właściwości kwasu tioglikolowego. Pod jego wpływem łuski włosków się otwierają. Na tym etapie aplikujemy odpowiednie preparaty, których celem jest wzmocnienie i odżywienie włosków, a także wymodelowanie kształtu i kierunku wzrostu brwi.

Laminacja brwi jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, a efekt wystylizowania brwi jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Brwi po laminacji są bardziej elastyczne i mają lepszą kondycję. Są optymalnie natłuszczone, dzięki czemu lśnią naturalnym blaskiem i nie wymagają czasochłonnych zabiegów kosmetycznych w domu.

Po zabiegu polecamy stosowanie dedykowanych kosmetyków do brwi laminowanych. Ich aplikacja przedłuża efekt zabiegu. Zabieg laminacji brwi możemy uzupełnić o ich regulację i hennę, co pozwoli nam uzyskać jeszcze bardziej spektakularny efekt.

Laminacja brwi: Warszawa, Ochota

Na zabieg laminacji brwi zapraszamy do salonu Las Palmas. Działający w lokalizacji Warszawa-Ochota salon kosmetyczny oferuje szeroki wybór wysokiej jakości zabiegów dla zdrowia i piękna. Jednym z nich jest laminacja brwi. Zabieg przeprowadza wykwalifikowana i doświadczona stylistka brwi korzystając wyłącznie najlepszych dostępnych na rynku preparatów. Precyzyjny dobór preparatów przekłada się na pielęgnacyjne właściwości zabiegu.

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu zabiegu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na stylizację brwi.

powrót na górę strony