MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

mikrodermabrazja diamentowa warszawa

Mikrodermabrazja diamentowa to rodzaj mechanicznego peelingu, który wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu, wyposażonego w głowice diamentowe. Zabieg polega na złuszczaniu naskórka, w celu pozbycia się jego problemowych, wierzchnich warstw.

Choć pewne efekty uzyskiwane są w sposób natychmiastowy (osiąga się je zaraz po wykonaniu 1 zabiegu), by efekt się utrwalił, a problemy ze skórą zniknęły na dłużej, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów, w serii, powtarzając je co 2-4 tygodnie. Prawdziwe minimum to 3 zabiegi, przy czym zwykle wykonuje się ich 6.

Wskazania

Zabiegowi mikrodermabrazji powinny poddawać się przede wszystkim osoby, które posiadają problemową skórę – pełną wyprysków, wągrów, zaskórników, rozszerzonych porów, drobnych zmarszczek, blizn po trądziku (bądź zmagające się z samym trądzikiem), przebarwień czy rozstępów. Co istotne, mikrodermabrazja diamentowa uznawana jest za o wiele delikatniejszą od jej korundowej wersji – i dużo odpowiedniejszą dla alergików, jako że proszki ścierne mogą podrażniać skórę, a prawdziwy diament tego nie zrobi.

Efekty mikrodermabrazji diamentowej

Już po 1 zabiegu cera będzie wyraźnie gładsza, bardziej elastyczna, napięta, oczyszczona, o spłyconych zmarszczkach, bez blizn i zaskórników. Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg, który nie tylko ją napina i oczyszcza, ale także spowalnia starzenie i pobudza skórę do produkcji kolagenu oraz nowych komórek, poprzez poprawę mikrokrążenia i przepływu limfy, jak też przyspieszenie usuwania toksyn z głębszych jej części.

Mikrodermabrazja diamentowa polecana jest osobom o każdym typie cery – przede wszystkim o skórze tłustej i problemowej. Zabiegowi mogą się poddać również kobiety w ciąży – nie jest on bowiem niebezpieczny, ani bolesny.

Mikrodermabrazję diamentową wykonujemy w naszym salonie w Warszawie, w dzielnicy Ochota.

Przeciwwskazania

> powrót na górę strony