MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

W walce o utrzymanie pięknej, zdrowej i młodej skóry coraz więcej osób decyduje się rozszerzyć domową pielęgnację o zabiegi anti-aging. Jednym z najpopularniejszych, nie tylko w Warszawie, jest praktykowana także u nas mezoterapia mikroigłowa. To niezwykle skuteczna metoda walki z pojawiającymi się zmarszczkami będącymi namacalnym dowodem na mijający nieubłagalnie czas. My pomożemy Ci zachować blask i promienny wygląd, a także aksamitną gładkość. Zapraszamy na mezoterapię mikroigłową do Las Palmas, gdzie korzystamy z nowoczesnego sprzętu i bazujemy na swoim wieloletnim doświadczeniu, aby nieść pomoc w pokonaniu oznak upływającego czasu.

Na czym polega mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana na wszystkich partiach ciała. Podczas zabiegu wykonywane są na nim mikrona kłucia z wykorzystaniem bardzo cienkiej igły. Za jej pomocą w warstwie rogowej naskórka powstają mikrokanaliki, a wewnętrzne partie skóry zostają zmuszone do "pracy", tj. odbudowy i regeneracji. Stanowi atrakcyjną, bo nieinwazyjną alternatywę, dla botoxu czy innych zabiegów medycyny estetycznej, które wymagają ingerencji chirurgicznej. Korzystając z nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń, mezoterapię mikroigłową wykonuje doświadczony kosmetolog.

Efekty

Efektem mezoterapii mikroigłowej jest niemal natychmiastowa regeneracja skóry — jej odżywienie, zmniejszenie porów, wygładzenie zmarszczek i likwidacja przebarwień. Ze względu na szerokie spektrum zastosowań, mezoterapia mikroigłowa wykorzystywana jest w zabiegach antycellulitowych, wyszczuplających, pielęgnacyjnych, anti-aging.

Czy warto?

To pytanie zapewne zadajesz sobie zanim umówisz się na pierwszy zabieg mezoterapii mikroigłowej. Na kolejne nie będziemy już musieli Cię namawiać! Sama zobaczysz, jak promienna, świeża i piękna stanie się Twoja skóra już po pierwszej serii zabiegów. Jest ona znacznie tańsza niż poprawianie urody laserem i daje znacznie lepsze rezultaty niż domowa pielęgnacja z wykorzystaniem drogeryjnych kosmetyków. Zapraszamy!

powrót na górę strony