MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA WARSZAWA

Poprawa owalu twarzy i gęstości skóry nie musi wymagać korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Kosmetologia to dziedzina, która ciągle się rozwija, dlatego wciąż wdrażane są nowe metody poprawy urody takie jak mezoterapia bezigłowa. Jest to bezinwazyjny zabieg, za pomocą którego można znacząco wpłynąć na wygląd skóry.

Na czym polega mezoterapia bezigłowa

Metoda ta określana jest mianem niechirurgicznej poprawy jakości skóry. Mezoterapia polega na wprowadzeniu pod skórę skoncentrowanych substancji, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne, a cera nabiera blasku. Mezoterapia bezigłowa jest całkowicie bezbolesna, a do wykonania zabiegu używa się specjalnych urządzeń, za pomocą których wtłacza się preparaty kosmetyczne w głębsze warstwy skóry. Przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Alternatywą dla metody bezigłowej jest mezoterapia igłowa. W celu skorzystania z oferty zapraszamy na wizytę w naszym salonie w Warszawie (Ochota).

Dermapen — nowoczesna mezoterapia

W naszym salonie kosmetycznym korzystamy wyłącznie z nowoczesnych metod mezoterapii, takich jak Dermapen. W Warszawie dużą popularnością cieszą się zabiegi, które w naturalny sposób przyczyniają się do poprawy wyglądu i kondycji skóry. Dermapen to zaawansowane urządzenie wykorzystywane w zabiegach rozjaśniających oraz leczniczych. Gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz możliwość precyzyjnego zastosowania na wybranym obszarze ciała — biodrach, twarzy, brzuchu. Zapraszamy do Las Palmas!

powrót na górę strony