MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA WARSZAWA

Poprawa owalu twarzy i gęstości skóry nie musi wymagać korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Kosmetologia to dziedzina, która ciągle się rozwija, dlatego wciąż wdrażane są nowe metody poprawy urody takie jak mezoterapia bezigłowa. Jest to bezinwazyjny zabieg, za pomocą którego można znacząco wpłynąć na wygląd skóry.

Na czym polega mezoterapia bezigłowa

Metoda ta określana jest mianem niechirurgicznej poprawy jakości skóry. Mezoterapia polega na wprowadzeniu pod skórę skoncentrowanych substancji, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne, a cera nabiera blasku. Mezoterapia bezigłowa jest całkowicie bezbolesna, a do wykonania zabiegu używa się specjalnych urządzeń, za pomocą których wtłacza się preparaty kosmetyczne w głębsze warstwy skóry. Przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Alternatywą dla metody bezigłowej jest mezoterapia igłowa. W celu skorzystania z oferty zapraszamy na wizytę w naszym salonie w Warszawie (Ochota).

Dermapen — nowoczesna mezoterapia

W naszym salonie kosmetycznym korzystamy wyłącznie z nowoczesnych metod mezoterapii, takich jak Dermapen. W Warszawie dużą popularnością cieszą się zabiegi, które w naturalny sposób przyczyniają się do poprawy wyglądu i kondycji skóry. Dermapen/MezoPen to zabieg mezoterapii mikroigłowej, który działa na rewitalizację i przebudowę skóry, wygładza zmarszczki, nawilża, regeneruje, likwiduje przebarwienia, stymuluje i przyspiesza produkcję elastyny oraz kolagenu. Gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz możliwość precyzyjnego zastosowania na wybranym obszarze ciała - biodrach, twarzy, brzuchu.

Dermapen – wskazania do zabiegu

Dermapen to urządzenie medyczne, dzięki któremu możemy wykonać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, a także w najtrudniej dostępnych miejscach, takich jak okolice oczu czy ust. Na precyzję zabiegów w trudnodostępnych miejscach pozwala niewielki rozmiar urządzenia, które dociera do drobnych zmarszczek mimicznych stymulując w ich obszarze produkcję kolagenu.

Dermapen to przede wszystkim innowacyjny system mikronakłuwania, który pozwala wykonywać zabiegi dające spektakularne efekty bez zastosowania sztucznych wypełniaczy czy długiego okresu rekonwalescencji, który towarzyszy zabiegom chirurgicznym.

Masz chwilę dla siebie? Mezoterapia to zaledwie jedna z propozycji dostępnych w salonie kosmetycznym Las Palmas. U nas możesz skorzystać z dobroczynnego wpływu wizyt w Oxygen Bar na Twój organizm lub zadbać o wygląd swoich paznokci fundując sobie profesjonalny manicure. Zapraszamy do Las Palmas!

powrót na górę strony