DAY SPA

Day SPA - Dzień w SPA WarszawaPiękno i dobre samopoczucie idą ze sobą w parze. Dlatego zachęcamy Cię do odwiedzenia miejsca, w którym odpoczniesz, zregenerujesz siły witalne, poprawisz kondycje organizmu. Day SPA w Las Palmas to rozbudowana oferta zabiegów na całe ciało, które idealnie odpowiadają na potrzeby współczesnych kobiet. Możesz skorzystać z gotowego, kompleksowego pakietu lub wybrać pojedyncze zabiegi. Pobyt w naszej strefie wellness na warszawskiej Ochocie sprawi, że:

Day SPA w naszym salonie adresowane jest zarówno dla kobiet, jak również dla mężczyzn. Wszystkich, którzy wiedzą, jak ważne w zahamowaniu procesów starzenia i w walce z chorobami są zabiegi pielęgnacyjne, masaże (np. masaż bańką chińską) oraz rytuały.

Day SPA w Warszawie — nasza oferta

Skomponuj własny pakiet Day SPA lub skorzystaj z naszych propozycji. Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi będą dla Ciebie najlepsze lub chcesz sprawić prezent przyjacielowi, partnerowi czy członkowi rodziny skontaktuj się z nami. Podpowiemy wybór najlepszych zabiegów relaksacyjnych, z zakresu odnowy biologicznej, odchudzających lub leczniczych.

W ramach Day SPA oferujemy:

Na naszych gości czekają piękne i komfortowe wnętrza, światowej klasy sprzęt, nowoczesne zabiegi oraz wykwalifikowana kadra pracowników. Chcesz spędzić romantyczny czas we dwoje? Udać się na damskie spotkanie z przyjaciółkami? Zadbać o swoje potrzeby? Las Palmas to miejsce dla ciała i ducha, w którym zapewniamy kompleksowe zabiegi na całe ciało. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych kosmetyków, a znaczna część naszej oferty bazuje na tradycyjnych oraz naturalnych metodach upiększających.

W ramach Day SPA zaprosimy Cię na kieliszek wina, zagwarantujemy nastrojową muzykę, kwiaty oraz aromaterapię dla zmysłów. Zasługujesz na dzień pełen wrażeń, który zorganizujemy dla Ciebie w warszawskiej dzielnicy Ochota.

Dopełnieniem oferty relaksacyjnej i upiększającej są zabiegi zdrowotne (np. refleksoterapia stóp) oraz odchudzające (Vacu, rollmasaż). W ramach profilaktyki proponujemy także terapię tlenową oraz seanse w saunie z podczerwienią. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu rezerwacji miejsca i wykupienia pakietu Day SPA skomponowanego dla Twoich potrzeb.

powrót na górę strony