BEAUTY TAPING - ESTETYCZNY KINESIOTAPING

Estetyczny taping twarzy to technika rozluźnienia mięśni przy pomocy specjalnych taśm do kinesiotapingu estetycznego. Stosuje się je w celu relaksacji spiętych mięśni ,wygładzenia zmarszczek , uniesienia owalu twarzy ,wzmocnienia efektu masażu liftingującego ,jak również wspomagająco po zabiegach z med.estetycznej i przy modelowaniu ciała . Taping twarzy zwany inaczej kinesiotapingiem estetycznym ,to metoda terapii powięziowej polegająca na oklejaniu twarzy dynamicznymi taśmami.

Estetyczny beauty taping służy rozluźnieniu mięśni i przywrócenia skórze elastyczności. Podnosi owal twarzy , redukuje drugi podbródek ,lwią zmarszczekę i bruzdy wargowo - nosowe. Wspomaga pracę mięśni i przywraca im odpowiedni tonus. Sprzyja również lepszemu dotlenieniu tkanek ,poprawia mikrokrążenie krwi oraz przepływ limfy ,dzięki czemu możemy pozbyć się obrzęków i zasinień. Beauty taping stosujemy również przy facemodelingu w skład którego wchodzi podstawowy lub zaawansowany masaż twarzy zakończony kinesiotapingiem twarzy lub twarzy i ciała.

Kinesiotaping został stworzony w latach 70, dla wspomagania sportowców w rekonwalestencji. Zadaniem taśm było wsparcie pracy mięśni i stawów bez ograniczania ich ruchu. Opierając się na wspaniałych efektach pracy z ciałem z czasem został wprowadzony w kosmetologii i med.estetycznej - beauty taping estetyczny . Efekty potrafią zaskoczyć, ale przede wszystkim wpłynąć na poprawę wyglądu twarzy. Taping estetyczny twarzy, jak sama nazwa wskazuje ,nieco różni się istotą działania od klasycznego kinesiotapingu, ponieważ jego kluczową rolą jest wizualne poprawienie wyglądu twarzy i szyi ,co nie zaprzecza jego właściwością terapeutycznym ,ponieważ relaksuje mięśnie na głębokim poziomie i wspomaga regenerację tkanek.

Beauty taping twarzy jest wygodną metodą ,ponieważ specjalistyczne taśmy działają w nocy,wtedy kiedy śpimy. W bezpieczny i nieinwazyjny sposób wspomagają przepływ krwi i limfy , tym samym mocno odżywiają tkanki oraz redukują zastoje i obrzęki.Głównym zadaniem tapów jest obniżenie napięcia mięśniowego oraz przywrócenie tkankom ich elastyczności.Regularne stosowanie może wpływać na poprawę owalu twarzy oraz redukcję drugiego podbródka . Rewelacyjnie sprawdzi się w przypadku zastojów limfatycznych ,opuchlizn. Dzięki usprawnieniu drenażu limfatycznego ,pozbywamy się nadmiaru toksyn ze skóry . Taśmy działają również przeciwzmarszczkowo - powodują spłycenie zmarszczek .

  • Aplikacje rewitalizujące szyję ,żuchwę ,podbródek, policzki. Główne cele tych aplikacji to drenaż limfatyczny, wydłużenie mięśnia serdecznego szyi ,rozluźnienie tkanek mięśni i rewitalizacja szyi.
  • EFEKTY

    Taping jako alternatywa dla botoksu , podbija serca zwolenników naturalnej i świadomej pielęgnacji. W salonie Las Palmas zajmujemy się klientem kompleksowo, dopasujemy odpowiednie protokoły zabiegowe do twoich potrzeb lub połączymy je z odpowiednim masażem liftingującym.

    powrót na górę strony